Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tak tady jsou odkazy na moje kamarády
 

Kliknutím na jméno se přenesete na příslušné stránky.

Jašík

Jašík .....Jašík je můj nejlepší kamarád a moc prima bíglí kluk. Moje panička Hanka narazila jednoho dne na internetu na jejich stránky. Napsala jeho paničce a od té doby mezi nimi vzniklo velké přátelství ....sice trochu na dálku, ale o to silnější a cenější. Denně jsou naše paničky v kontaktu a sdělují si co my oba strakáči vyvádíme. Takže když něco někde vyvedu, hned se to ví na druhém konci u Karlových Varů! Už jsme se  dokonce viděli a já s paničkou jsem u Jašíka strávila 2 krásné dny. Jinka se vídáváme na výstavách , ale není to zas až tak často. jsem zvědavá, jestli se Jašík taky podívá k nám. Už se moc těším až vyrazím k němu do nového baráčku,kde bude mít Jašík velkou zahradu. Tam si to teprve užijeme!!!

Deep

jeho jsem vlatně teta.Deepeček pochází ze stejné chov. stanice jako já, ja tak se jeho pravé jméno zní:: Deep Perla Vltavy. Jolana- paní chovatelka dala kontakt jeho paničce na moji paničku , protože bydlíme kousek od sebe. Tak jsme se vlastně našli a za nedlouho se z nás stali velcí kamarádi. Já Deepečkovi předávám svoje zkušenosti a učím ho , co si může na starší dovolit! I páníčkové se zkamarádili a tak když se sejdeme je z náz prima bíglí parta. Už jsme dokonce podnikli i společný výlet za naší chovatelkou. Ale o tom více  v sekci - akce.

A tady jsou fotečky mého kamaráda Zidana. U něho spolu s páníčky trávíme společné letní ,,opékačky,,. To je paráda !!! Jen se nesmím hárat, jinak zůstávám doma a to se mi moc nelíbí....


že je to ale fešák co? A to mu je už 8 let! Ještě žádnou kokřici neměl, tak pokud o nějaké víte, dejte ji kontakt! Je moc fajn!

 

A tady už jsem já (vpravo) s mým dalším kamarádem, Coudym. S tím se pouze potkáváme na procházkách.A tady je můj kamarád Andy. Do nedávna to byl můj největší kámoš. Moje 1. medajle v agility zapřičinila, že už s námi díky své paničce moc nekamarádí........no jo i takový je život.......